Zależy nam na wysokiej skuteczności w działaniu, dlatego Aspect Nieruchomości inwestuje własne środki finansowe w szeroką promocję każdej oferty. Promocja ofert zmienia się wraz z rozwojem rynku i nowych technologi. Coraz większa liczba klientów przenosi się z tradycyjnej formy pozyskania informacji o ofertach takich jak prasa i sięga do wszechobecnego internetu. Lista portali, które w sposób profesjonalny zajmują się promocją ofert nieruchomości stale rośnie. Każdy portal buduje swoją pozycję na rynku, chce docierać do jak największej grupy odbiorców. Aktynie promuje portal i oferty na nim umieszczane. Dzięki takim działaniom dostęp do każdej oferty ma codziennie kilka milionów potencjalnych klientów. Dzięki aktywnej promocji ofert i stałej aktualizacji informacji w nich zawartych ogłoszenia te są na wysokich pozycjach na poszczególnych portalach ogłoszeniowych.

Lista portali ogłoszeniowych, jest stale aktualizowana przez Aspect Nieruchomości, współpracujemy z największymi portalami w branży takimi jak:

 

 

 

 

Wyżej wskazane portale są portalami, z którymi firma Aspect Nieruchomości współpracuje w celu najlepszej promocji ofert w sposób bezpośredni, natomiast poszczególne portale są właścicielami innych jeszcze portali związanych z rynkiem nieruchomości, na których to autoamtycznie kopijują oferty dalej, dlatego faktycznie promocja ofert jest jeszcze większ, a ogfosznei mogą być widoczne na innych portalach ogłoszeniowych, które nie zostały wskazane powyżej.

Firma Aspect Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za chwilowy brak dostępności oferty na poszczególnych portalach. Oferty na podanych powyżej portalach powinny pokazać się w promocji najpóźniej w terminie do 7 dni od dnia przyjęcia oferty przez Naszego agenta.